E-auction n°12

50 Centimes GUINEA  1917 P.01a q.MB
1 Pound INGHILTERRA  1934 P.363c BB
CARINO Aurelianus MS/SPL
CARINO Aurelianus MS/SPL
270.00 €
TIBERIO Denier BB
TIBERIO Denier BB
COOPERATIVE UNION 5 Centimes MB
CALIGOLA As, (MB, Æ 29) SPL/q.SPL