deplierPaese
Monnaies de collection Monnaie de Paris
MODERNES 48
2 euros

NUMERIANO Aurelianus q.SPL
NUMERIANO Aurelianus q.SPL
42.00 €
TRAIANO As q.BB
TRAIANO As q.BB
55.00 €
TRAIANO DECIO Sesterce q.BB
TRAIANO DECIO Sesterce q.BB
31.00 €
AURELIANO Antoninien BB
AURELIANO Antoninien BB
TITURIA Denier q.SPL
TITURIA Denier q.SPL
152.45 €
TIBERIO Denier MS
TIBERIO Denier MS
1007.00 €