deplierPersonaggi
ROME 63
Rome 63 Flip
Trésor de Chitry
Lots monnaies romaines

AUGUSTO As q.BB
AUGUSTO As q.BB
CORNELIA Denier SPL
CORNELIA Denier SPL
282.03 €
TITURIA Denier BB
TITURIA Denier BB
177.00 €
AURELIANO Antoninien FDC
AURELIANO Antoninien FDC
140.00 €
GIULIA Denier q.SPL
GIULIA Denier q.SPL
VOLUSIANO Antoninien SPL/MS
VOLUSIANO Antoninien SPL/MS