deplierPaese
Monnaies de collection Monnaie de Paris
MODERNES 48
2 euros

AURELIANO Aurelianus BB/q.SPL
AURELIANO Aurelianus BB/q.SPL
GERMANICO As SPL/q.SPL
GERMANICO As SPL/q.SPL
PROBO Aurelianus q.BB
PROBO Aurelianus q.BB
TITO Sesterce MB
TITO Sesterce MB
MARCO AURELIO Sesterce q.BB
MARCO AURELIO Sesterce q.BB
GETA Sesterce, (GB, Æ 30) q.BB