deplierComuni/Provincie/Paese
deplierMarchio
Medailles 27
Medailles 27

COMMODO Unité q.SPL
COMMODO Unité q.SPL
POSTUMUS Double sesterce q.BB
POSTUMUS Double sesterce q.BB
1500.00 €
AUGUSTO Denier q.BB
AUGUSTO Denier q.BB
CARO Aurelianus FDC
CARO Aurelianus FDC
245.00 €
AURELIANO Antoninien SPL
AURELIANO Antoninien SPL
TITURIA Denier q.SPL
TITURIA Denier q.SPL