deplierPersonaggi
ROME 63
Rome 63 Flip
Trésor de Chitry
Lots monnaies romaines

DOMIZIANO As q.BB
DOMIZIANO As q.BB
33.00 €
AURELIANO Antoninien q.BB
AURELIANO Antoninien q.BB
FAUSTINA GIOVANE Denier q.SPL
FAUSTINA GIOVANE Denier q.SPL
AUGUSTO Denier q.SPL
AUGUSTO Denier q.SPL
731.76 €
MEMMIA Denier q.SPL
MEMMIA Denier q.SPL
OTHONE Denier q.SPL
OTHONE Denier q.SPL
650.00 €