E-auction n°399

deplierPersonaggi
FRANCE 30
FRANCE 30

NUMERIANO Aurelianus q.SPL
NUMERIANO Aurelianus q.SPL
LUCILLA Sesterce q.MB
LUCILLA Sesterce q.MB
PROBO Aurelianus MS
PROBO Aurelianus MS
GETA Denier q.SPL
GETA Denier q.SPL
VALENTE Solidus BB
VALENTE Solidus BB
470.00 €
MACRINO Diassaria q.BB
MACRINO Diassaria q.BB