E-auction n°393

deplierPersonaggi

ELIOGABALO Denier q.SPL
ELIOGABALO Denier q.SPL
VALENTE Silique q.SPL
VALENTE Silique q.SPL
135.00 €
ELIOGABALO Denier MS
ELIOGABALO Denier MS
290.00 €
TRAIANO Sesterce BB/q.BB
TRAIANO Sesterce BB/q.BB
CEYLON Token n.d.  SPL
CEYLON Token n.d. SPL
ELENA Centenionalis ou nummus MS