E-auction n°575

deplierPersonaggi
5 articolos
5 articolos

100 Rupiah INDONESIA  1958 P.059 FDC
TRAIANO Denier q.SPL
TRAIANO Denier q.SPL
BAEBIA Denier q.SPL
BAEBIA Denier q.SPL
LUCILLA Sesterce BB
LUCILLA Sesterce BB
HOSIDIA Denier q.SPL
HOSIDIA Denier q.SPL
TACITO Aurelianus  SPL
TACITO Aurelianus SPL