E-auction n°554

deplierPersonaggi

AUGUSTO Denier q.SPL
AUGUSTO Denier q.SPL
460.00 €
POSTUMUS Double sesterce q.BB
POSTUMUS Double sesterce q.BB
PROBO Aurelianus q.BB
PROBO Aurelianus q.BB
DOMIZIANO Sesterce MS
DOMIZIANO Sesterce MS
8500.00 €
COMMODO Sesterce q.BB/MB
COMMODO Sesterce q.BB/MB
LICINIA Denier q.SPL
LICINIA Denier q.SPL