E-auction n°340

deplierPersonaggi

PAMPHILIA - SIDE Statère BB
PAMPHILIA - SIDE Statère BB
260.00 €
BALBINO Sesterce BB
BALBINO Sesterce BB
550.00 €
POSTUMUS Double sesterce BB
POSTUMUS Double sesterce BB
83.00 €
TACITO Aurelianus FDC
TACITO Aurelianus FDC
1000.00 €
FAUSTINA GIOVANE Denier BB
FAUSTINA GIOVANE Denier BB
AURELIANO Sesterce, (MB, Æ 25) BB